acmilanfans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Beqaj: Do ta shqyrtoj ofertën e Olympiakosit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiLi




Numri i postimeve : 218
Join date : 15/12/2008

Beqaj: Do ta shqyrtoj ofertën e Olympiakosit Empty
MesazhTitulli: Beqaj: Do ta shqyrtoj ofertën e Olympiakosit   Beqaj: Do ta shqyrtoj ofertën e Olympiakosit Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 9:52 am

Portieri i skuadrës Anorthosis Famagusta, kosovari Arjan Beqaj, është shprehur se nuk di gjë për interesimin që ka shprehur skuadra greke Olympiacos, ndërsa nëse kjo është e vërtetë atëherë ai do të mendojë për një transferim të mundshëm.

“Unë, deri tani që po flasim, nuk kam asgjë konkrete. Nëse vjen ndonjë ofertë, qoftë edhe nga një klub i madh, siç është Olympiacosi, do ta shqyrtoj mirë dhe pastaj do të kthej përgjigje”.

“Tani për tani jam portier i Anorthosis, ekip me të cilin kam kontratë deri në vitin 2011. Jam mirë në Qipro dhe i vlerësuar nga të gjithë”.

“Natyrisht, e di që edhe në Greqi më duan dhe më respektojnë. Kam kaluar një kohë të gjatë atje dhe kam përshtypje shumë të mira”, ka thënë portieri i Kombëtares Shqiptare për Sportin Shqiptar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Beqaj: Do ta shqyrtoj ofertën e Olympiakosit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Valencia refuzon ofertën e Barcës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acmilanfans :: Lajmet MIX :: Lajme Futboll-
Kërce tek: