acmilanfans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pessotto: Juventus do ta mposhtë Chelsean

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lirjan_c
Vizitor
Anonymous



Pessotto: Juventus do ta mposhtë Chelsean Empty
MesazhTitulli: Pessotto: Juventus do ta mposhtë Chelsean   Pessotto: Juventus do ta mposhtë Chelsean Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 4:05 am

Menaxheri ekipor i Juventusit, Gianluca Pessotto, e di se skuadra e Chelseat ka një formacion më të mirë se Juventusi, mirëpo kjo nuk është shumë e rëndësishme pasi që bardhezinjtë janë të vendosur për kualifikim në fazën e mëtutjeshme të Ligës së Kampionëve.

Zonja e Vjetër do të ndeshet me Blutë nga Londra në kuadër të Ligës së Kampionëve në shkurt, ndërsa Pessoto është i bindur se Juve do të vazhdojë më tutje garën.

“Shpresoj se Juventus do ta fillojë vitin 2009 me të njëjtin përcaktim dhe vendosmëri me të cilën e përfundoi vitin që lamë pas. Të kemi një fillim të mbarë është shumë me rëndësi, sidomos për t’u parapërgatitur për ndeshjen kundër Chelseat”.

“Chelsea është skuadër e cila mund të mposhtet. Jo për faktin se Juventus është skuadër më e fuqishme se Chelsea, por ne jemi të vendosur në secilën ndeshje”, ka thënë legjenda e Bianconerëve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pessotto: Juventus do ta mposhtë Chelsean
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Humbjet rekord të Abramovich mund ta detyrojnë ta shesë Chelsean
» Juventus ka më shum tifoz ne SERIA A
» Giovinco: Do të bëhem më i miri te Juventus
» Juventus do tё ofrojё Iaquintan pёr Arshavinin?
» Juventus do ta shesë Buffonin për Messin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acmilanfans :: Lajmet MIX :: Lajme Futboll-
Kërce tek: