acmilanfans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Roma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay

Shko poshtë 
AutoriMesazh
R'Taulan
Vizitor
AnonymousRoma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay Empty
MesazhTitulli: Roma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay   Roma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:48 am

Roma Kerkon te Riun e Twentes qe Shpretheu Kete Sezon duke Shenuar 12 Gola Arnautovic dhe Lojtarin qe Po shkelqen me PSV-n Ibrahim Afellay ..! cheers cheersCURVA SUD!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Roma Tau
Vizitor
AnonymousRoma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay Empty
MesazhTitulli: Re: Roma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay   Roma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:50 am

ROMA - 1 lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Roma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Chievo kërkon Maxi Lopezin
» Veron kërkon nga Tevez të qëndrojë te United
» Roma ndalet nga Catania
» Roma: Van Nistelrooy ose Podolski
» Sensi-Roma do të fitoj stadium të ri

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acmilanfans :: Lajmet MIX :: Lajme Futboll-
Kërce tek: