acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Latest discussions

   Temat  Search in  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Roma Kerkon Arnautovic dhe Ibrahim Afellay


Lajme Futboll1R'Taulan424Wed Apr 22, 2009 8:50 am
Roma Tau Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Italy-lojra


Lajme Futboll0ardi688Fri Feb 06, 2009 12:09 pm
ardi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Germany-lojra


Lajme Futboll0ardi279Fri Feb 06, 2009 12:06 pm
ardi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Spain-lojra


Lajme Futboll0ardi392Fri Feb 06, 2009 12:03 pm
ardi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  England-lojrat


Lajme Futboll0ardi250Fri Feb 06, 2009 12:01 pm
ardi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Beckham do të heqë dorë nga paratë për Milanin


Lajme Futboll0ardi258Fri Feb 06, 2009 11:51 am
ardi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Trezeguet: Zikaltrit e dinë se kemi fituar në fushë


Lajme Futboll0ardi620Fri Feb 06, 2009 11:49 am
ardi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Ibra dhe Kaka më të paguarit në botë


Lajme Futboll0ardi260Fri Feb 06, 2009 11:48 am
ardi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Maldini: Do të luaj edhe njëherë për Italinë


Lajme Futboll0Getoari298Tue Feb 03, 2009 12:58 pm
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Zyrtare: Andrei Arshavin lojtar i Arsenalit


Lajme Futboll0Getoari233Tue Feb 03, 2009 12:55 pm
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Sevilla rikthen rezultatin me dhjetё lojtarё


Lajme Futboll0Getoari455Sun Jan 11, 2009 4:36 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Valencia dhe Villarreali ndajnë pikёt


Lajme Futboll0Getoari236Sun Jan 11, 2009 4:35 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Benitez i zhgënjyer me barazimin


Lajme Futboll0Getoari313Sun Jan 11, 2009 4:34 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Mourinho: Na munguan futbollistët kyç


Lajme Futboll0Getoari682Sun Jan 11, 2009 4:34 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Scolari: Lojtarёt e Chelseat po aq tё mirё sa tё United


Lajme Futboll0Getoari261Sun Jan 11, 2009 4:33 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Owen nё Manchester City nё fund tё sezonit


Lajme Futboll0Getoari231Sun Jan 11, 2009 4:32 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Beckham rezervё nё ndeshjen e parё nё Serie A


Lajme Futboll0Getoari290Sat Jan 10, 2009 12:39 pm
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Del Piero: Beckhami e bën Milanin më sfidues


Lajme Futboll0Getoari282Sat Jan 10, 2009 7:50 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Barcelona: Ne jemi zgjedhja e Villas


Lajme Futboll0Getoari250Sat Jan 10, 2009 7:49 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Gattuso: Scudetto, Kupa UEFA dhe tre pikë kundër Romës


Lajme Futboll0Getoari258Sat Jan 10, 2009 7:48 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Toure nuk do tё shitet, ai do tё jetё kapiten


Lajme Futboll0Getoari637Sat Jan 10, 2009 7:48 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Scolari: Ronaldo meriton Lojtarin e Vitit


Lajme Futboll0Getoari251Sat Jan 10, 2009 7:47 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Mourinho: Arsenali nuk do tё fitojё titull, si gjithmonë


Lajme Futboll0Getoari616Sat Jan 10, 2009 7:46 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Pennant nuk ka tё ardhme nё Anfield


Lajme Futboll0Getoari221Sat Jan 10, 2009 7:45 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Rooney synon fitore ndaj Chelseat


Lajme Futboll0Getoari272Sat Jan 10, 2009 7:44 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Veron kërkon nga Tevez të qëndrojë te United


Lajme Futboll0Getoari244Sat Jan 10, 2009 7:44 am
Getoari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Kanoute: Dua tё luaj pёr Realin ose Barcelonёn


Lajme Futboll0Lirjan446Sun Jan 04, 2009 5:04 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Iniesta i ngazëllyer me golin e shënuar nё rikthimin e tij


Lajme Futboll0Lirjan248Sun Jan 04, 2009 5:03 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Barcelona e njëjta edhe në vitin e ri


Lajme Futboll0Lirjan248Sun Jan 04, 2009 2:54 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Valencia zë vendin e dytë


Lajme Futboll0Lirjan342Sun Jan 04, 2009 2:53 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Juventus do ta shesë Buffonin për Messin


Lajme Futboll0Lirjan260Sun Jan 04, 2009 2:52 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Zyrtare: Ivica Olic lojtar i Bayern Munich


Lajme Futboll0Lirjan323Sat Jan 03, 2009 10:39 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Bridge nënshkruan për Cityn


Lajme Futboll0Lirjan550Sat Jan 03, 2009 10:37 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Van Persie i sjell fitoren Arsenalit


Lajme Futboll0Lirjan267Sat Jan 03, 2009 10:37 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Kupa FA: Chelsea dhe City kapen në befasi


Lajme Futboll0Lirjan228Sat Jan 03, 2009 10:36 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Pellegrini: Reali gjithmonë është favorit


Lajme Futboll0Lirjan317Sat Jan 03, 2009 8:41 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Ancelotti: Beckhami është i gatshëm për Romën


Lajme Futboll0Lirjan240Sat Jan 03, 2009 7:11 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Kaka porosit Adrianon tё largohet nga Interi


Lajme Futboll0Lirjan250Sat Jan 03, 2009 4:53 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Adebayor rikthehet nёn radarin e Barcelonёs


Lajme Futboll0Lirjan239Sat Jan 03, 2009 4:52 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Rijkaard i lumtur me punën e Guardiolës tek Barcelona


Lajme Futboll0Lirjan224Sat Jan 03, 2009 4:51 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Wenger: 2008-ta nuk ishte një vit i mirë për Arsenalin


Lajme Futboll0Lirjan364Sat Jan 03, 2009 4:50 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  City ofron 50 milionё funte pёr Etoo


Lajme Futboll0Lirjan261Sat Jan 03, 2009 3:01 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Benitez: Reina ёshtё mё i mirё se Casillas


Lajme Futboll0Lirjan695Sat Jan 03, 2009 3:00 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Zyrtare: Tosic dhe Ljajic nënshkruajnë për United


Lajme Futboll0Lirjan463Sat Jan 03, 2009 2:58 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Interi kthehet kah Kanoute


Lajme Futboll0Lirjan659Fri Jan 02, 2009 1:53 pm
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Henry akuzon mediat pёr trajtim tё keq tё Ronaldinhos


Lajme Futboll0Lirjan526Fri Jan 02, 2009 1:52 pm
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Ronaldo: Dua tё shënoj gol nё stil biçiklete


Lajme Futboll0Lirjan254Fri Jan 02, 2009 12:29 pm
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Juve do të ofrojë 75 milionë euro për Messin


Lajme Futboll0Lirjan227Fri Jan 02, 2009 12:27 pm
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Tevez: Nuk kam probleme me Fergusonin


Lajme Futboll0Lirjan515Fri Jan 02, 2009 9:29 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riLatest topics and discussions - acmilanfans Empty

  Juventus do tё ofrojё Iaquintan pёr Arshavinin?


Lajme Futboll0Lirjan392Fri Jan 02, 2009 9:27 am
Lirjan Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht në krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kërce tek: