acmilanfans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kaka synon golin e 100-të me Milanin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiLi




Numri i postimeve : 218
Join date : 15/12/2008

Kaka synon golin e 100-të me Milanin Empty
MesazhTitulli: Kaka synon golin e 100-të me Milanin   Kaka synon golin e 100-të me Milanin Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 9:25 am

Mesfushori i Milanit, Ricardo Kaka, është i kënaqur pas fitores së mbrëmshme ndaj Udineses dhe dëshiron që sa më shpejtë të arrijë golin e 100-të me rosonerët.

Kaka ishte ndër më të mirët në fushë në ndeshjen e mbrëmshme dhe u shënua dy herë në listën e golashënuesve.

“Jam shumë i kënaqur për shkak të fitores. Kur përbërja mendon së tepërmi se si mund të arrihet në një nivel më të lartë, kjo kurrë nuk do të ndodhë. Është e nevojshme vetëm punë e palodhshme për tu arritur kjo”, ka thënë Kaka.

Kaka me fanellën e Milanit ka shënuar 86 gola dhe thotë se dëshiron sa më shpejt të arrijë tek shifra e 100 golave.

“Ende pres të shënoj shumë gola për Milanin. Për të arritur tek numri i 100 golave kam nevojë edhe për 14. Shpresoj se do ta realizoj këtë qëllim shumë shpejt”, ka shtuar braziliani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kaka synon golin e 100-të me Milanin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Iniesta i ngazëllyer me golin e shënuar nё rikthimin e tij
» Deco synon titullin e Premierligës
» Del Piero: Beckhami e bën Milanin më sfidues
» Ancelotti: Beckhami do të jetë i rëndësishëm për Milanin
» Doni synon finalen e Ligës së Kampionëve

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acmilanfans :: Lajmet MIX :: Lajme Futboll-
Kërce tek: