acmilanfans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ronaldo lojtar i Realit sezonin e ardheshem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiLi




Numri i postimeve : 218
Join date : 15/12/2008

Ronaldo lojtar i Realit sezonin e ardheshem Empty
MesazhTitulli: Ronaldo lojtar i Realit sezonin e ardheshem   Ronaldo lojtar i Realit sezonin e ardheshem Icon_minitimeWed Dec 17, 2008 10:36 am

Madridi dëshiroi ta transferonte “Topin e Artë” këtë sezon, ndërsa presidenti Calderon ka thënë se nuk dëshiron që të krijojë armiq te Manchester United, prandaj ka lënë që gjithçka të realizohet në qetësi.

Gjatë ndeshjes kundër Barcelonës në Camp Nou, Pedro Trapote, një bashkëpunëtor i afërt i presidentit të Los Merengues, ka treguar për një marrëveshje të gatshme të Realit dhe Ronaldos, ndërsa gazetari i “El Mundo” e ka regjistruar me diktafon.

“Nëse më pyetni se çfarë do të bëjmë tash, atëherë mund t’u them se kemi nënshkruar me lojtarin më të mirë në botë për sezonin e ardhshëm”.

I pyetur nëse është duke folur për Cristiano Ronaldon, Trapote përgjigjet: “Më i miri prej më të mirëve. Është Cristiano, kush tjetër. Mirëpo, është më mirë që të mos themi asgjë për momentin”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ronaldo lojtar i Realit sezonin e ardheshem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Canavaro: Del Piero lojtar më i mir i vitit
» Zyrtare: Andrei Arshavin lojtar i Arsenalit
» Zyrtare: Ivica Olic lojtar i Bayern Munich
» Ronaldo tashmë ka nënshkruar me Realin?
» Ferguson: Ronaldo do të bëhet legjend

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acmilanfans :: Lajmet MIX :: Lajme Futboll-
Kërce tek: