acmilanfans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Angelina është si tigër

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Lirjan
Vizitor
AnonymousAngelina është si tigër Empty
MesazhTitulli: Angelina është si tigër   Angelina është si tigër Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 4:14 am

Angelina Jolie thotë se tigri është kafsha e preferuar e saj dhe asaj i pëlqen nëse dikush e krahason me tigrin.
Ylli i filmit “Changeling” ka tatuazh të tigrit në shpinën e saj dhe thotë se është nder për të ta thërrasësh: tigër.

“Kafsha ime e preferuar është tigri. Unë e dua sepse është krijesë shumë e pavarur, madhështore dhe përparimtare. Taktika tigrit është sulmi, jo mbrojtja”, ka thënë aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Angelina është si tigër
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guardiola: Messi kur nuk është ankuar
» Kuyt: Ky është vetëm fillimi
» Thiago Silva-Maldini eshte shembulli im
» Messi: Lyoni nuk është kundërshtar i lehtë
» Murinho: Beckhami është më shum se një lojtarë

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acmilanfans :: Lajmet MIX :: Lajmet V.I.P-
Kërce tek: