acmilanfans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
acmilanfans

These is a Clubs Forum
 
ForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Murinho: Beckhami është më shum se një lojtarë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
LiLi




Numri i postimeve : 218
Join date : 15/12/2008

Murinho: Beckhami është më shum se një lojtarë Empty
MesazhTitulli: Murinho: Beckhami është më shum se një lojtarë   Murinho: Beckhami është më shum se një lojtarë Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 9:55 am

Trajneri i Interit, Jose Mourinho, e ka lavdëruar ardhjen e David Beckhamit në Itali, duke thënë se Serie A ka nevojë për lojtarë të tillë.

“Jam i lumtur për ardhjen e Beckham. Dëshiroj që Liga të cilës i takoj të jetë më e mira. Dëshiroj që kjo Ligë të jetë e rëndësishme, jo vetëm në Itali por në mbarë botën”.

“Kur isha në Angli, isha krenar që Premiershipi kishte arritur popullaritet në mbarë botën. Mendoj se falë punës që bëjnë të gjithë, Serie A këtë sezon është shumë më e mirë se sezonin e kaluar”.

“Të kesh një lojtar si Beckham është diçka fantastike. Megjithatë shpresoj të mos jetë në formën e tij më të mirë (thotë duke qeshur) pasi që luan në skuadrën rivale, por shpresoj se do të sjellë vëmendje të madhe. Ai është më shumë se një lojtar. Ai është i veçantë, dhe jo vetëm në botën e sportit, ndërsa unë jam i lumtur për këtë”.

“Beckham, Ronaldinho, Ibrahimovic- janë lojtarë të cilit i duhen Ligës italiane për ta bërë atë më të mirë”, është shprehur ish-trajneri i Chelseat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Murinho: Beckhami është më shum se një lojtarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ancelotti: Beckhami është i gatshëm për Romën
» Terry: Nuk kemi nevojë për lojtarë të rinj
» Tre pik me shum per Romen
» Murinho-I knaqur me fitoren
» Murinho: Mi sillni anglezët.....!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
acmilanfans :: Lajmet MIX :: Lajme Futboll-
Kërce tek: